Autor Wątek: Serwer zamknięty do odwołania  (Przeczytany 1634 razy)

Adim129

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja +674/-0
    • Zobacz profil
Serwer zamknięty do odwołania
« dnia: Czerwiec 30, 2016, 11:14:44 »
Z przykrością oznajmiam, iż serwer zostaje zamknięty z powodu wtargnięcia pewnej osoby w pliki serwerowe - ściśle mówiąc, osoba wbiła na mój serwer i chciała zrobić wszystko po swojemu i serwer będzie o wiele lepszy i będzie grało więcej osób. Wyszło na to, że osoba wgrała moje pliki, które wyrzuciłem, bo były stare lub 'niedoskonałe'. Ze stałych 15 graczy straciłem wszystkie osoby i gra tylko on jeden sam. Dziękuje wszystkim za współpracę. Osoba, która to zrobiła zwie się NRT1234. Za wspólną grę dziękuje jeszcze raz. JEŻELI ROBIŁBYM NOWY SERWER, dostaniecie IP tutaj.
Pozdrawiam - Adim129_Fast

SiTnIK181

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Serwer zamknięty do odwołania
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2016, 18:23:48 »
Adim Elo :D Było wszystko zajebiscie, był zajebisty serwer :D Po co dałes dla tego zjeba Admina ? Tak wiedziałem ze cos sp**rdoli ten koles !!!  A i przez niego nik juz nie wchodzi na tego serwa :/ Ja takze dziekuje za współprace  :D Pozdrowionka od SiTnIK181 :D

Adim129

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja +674/-0
    • Zobacz profil
Odp: Serwer zamknięty do odwołania
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2016, 02:42:17 »
Z przykrością stwierdzam, iż serwera robil dalej nie będe, ponieważ nie mam czasu. Jeżeli robilby ktoś z Was kto to czyta, moge pomóc w miarę możliwości. To tyle z mojej strony, dzięki za wspólną grę!

Zapraszam również na mojego Chomika, którego po 3 latach zacząłem rozwijać.





 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
facetzjajami ganglk watahalupo jamaiworld csserverek