Autor Wątek: Nabór na Moderatora (serwer) [ON]  (Przeczytany 1728 razy)

Adim129

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja +674/-0
    • Zobacz profil
Nabór na Moderatora (serwer) [ON]
« dnia: Czerwiec 18, 2016, 19:34:00 »
Imię:
Nick:
Login:
Staż na serwerze:
Coś o sobie (min: 20zdań):
Dlaczego Ty (min: 20zdań):
Dlaczego mamy Ci zaufać (min: 10zdań):
Co masz zamiar zrobić na serwerze mając rangę? (min:10zdań)
Kultura osobista (?:10):
Jak myślisz, powinniśmy Cię przyjąć? Jak tak, to daj 5-zdaniową wypowiedź:

Pomyślałeś na początku - "O kurczę, dużo tego!"?: Od razu wiesz, że się nie nadasz!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2016, 17:48:41 wysłana przez Adim129 »

Snapi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Nabór na Moderatora (serwer) [ON]
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2016, 11:01:54 »
Imię:Adrian
Nick: Snapi
Login: Snapi
Staż na serwerze: 4 dni ale cały czas nadrabiam  ( wiem za staż mnie nie przyjmiesz, ale warto spróbować)
Coś o sobie (min: 20zdań): Cześć jestem Adrian, mam 12,9 lat, w lipcu a dokładnie 18 lipca skończę 13 lat. Tak to oznacza że skończyłem podstawówkę, z  najlepszą średnią. Po gimbazie wybrałem zawód policjanta. W naszej okolicy są bardzo słabe licea, Rolnik czy kucharz? To nie dla mnie. Dlaczego wybrałem policjanta. Ponieważ moim zadanie jest to bardzo przyszłościowy zawód. Wystarczy ukończyć liceum.Do szkoły dojeżdżam pociągiem ok. 30 km. W czasie drogi do szkoły często słucham muzyki. Nie mam określonego stylu muzyki, słucham tego co wpada w ucho. Po szkole staram się trochę uczyć, również gram mta. Ostatnimi czasu po półrocznej przerwie wróciłem do grania, no wiecie, mta i te sprawy. Bardzo mnie to uspokaja. Codziennie także staram się biegać po ok. 30 minut. Oglądam też dużo filmów. Moimi ulubionymi są "Szybcy i wściekli" "Harry Potter" i "Oszukać przeznaczenie".
Dlaczego Ty (min: 20zdań):   Na serwerze spędzam dużo czasu, jestem doświadczonym graczem. Staram się pomagać zawsze kiedy znam tylko odpowiedź. Nowym graczom pomagam dobrze zacząć grę typu oprowadzanie. Będę znał zasady panujące na naszym serwerze. (Jeśli owe będą.) Mam doświadczenie zdobyte na innych serverach na owym stanowisku. Dobrze dogaduję się z graczami, staram się nie uczestniczyć w konfliktach. Nigdy nie było na mnie żadnej skargi, zawsze chcę być uczciwym wobec graczy.
Zrobię masę eventów, będę pomagał graczom w potrzebie.   Administrator, moderator to również taka sama osoba jak każda inna przebywająca na serwerze. Jedynym wyjątkiem jest tylko to, że moderator posiada komendy, które są niedostępne dla zwykłego gracza.  Niegdyś serwery minecraft. a później na zmianę MTA i Gothic Multiplayer (GMP) z tym, że w GMP grałem nieco więcej i posiadałem tam swój własny serwer wraz z forum. Doświadczenie mam już kilkumiesięczne gdyż w samego GMP grałem5 miesięcy z przerwami i już po pół roku pierwszej gry zostałem moderatorem forum i dobrze mi to wychodziło.
Co do ortografii, a uważam, że to też jest ważne na takim stanowisku to nie mam z nią problemów. Czasem zapomnę wstawić jakiś znak interpunkcyjny, albo jestem strasznie zmęczony po całym dniu to wtedy zastanawiam się trochę co jak się pisze. Ale teraz znowu Mta.Bym był osobą myślę , że dobrą oraz ogarniętą . Nie widziałem jeszcze u Was żadnego Admina , ale widziałem właściciela, ale poznałem już 2 Panów z ekipy i odrazu zobaczyłem , że ten serwer może być naprawdę fajny więc właśnie to piszę. No nie wiem tak jak już pisałem na początku więc narazie zostawię i jak przyjdzie mi coś do głowy to napiszę . Narazie to tyle z mojej strony . Dziękuje za przeczytanie mojego podanka 
Dlaczego mamy Ci zaufać (min: 10zdań): Jestem zaufaną osobą, to już moje trzecie podanie xd. Znam się na tym. Wiele razy byłem na tym zwykle na mniejszych serwerach bo na większych nie miałem szans :/. Ogólnie nie ma powodów żeby mi nie zaufać :P Ostatnio nauczyłem się prawie LUA :D Jak pamiętasz robię strone jeszcze 1% i Mission Complete. Znam się znakomicie na ortografii. Gdy weszłem na ten serwer pomarzyłem o byciu moderatorem, i nie chce że tak napiszę nikogo "wyciulać". Więc myslę że mi się uda :D
Co masz zamiar zrobić na serwerze mając rangę? (min:10zdań)Masę eventów. Pomagać naszemu Najlepszemu Adiemu :D. Pomagac graczom oprowadzać nowym dawać początkowe auto czyli pierwsze lepsze np. Banshee żeby zabili jakoś ten czas ładowania paska. Jakieś nowe mapki typu Drift czy Stunt dla osób które lubią motocykle :). Zrobię te nowe forum. Pomagać w rozwijaniu się serwera. Oraz go pilnować. W końcu to trzeba robić na tej posadzie :D Przysięgam że na serwerze będzie więcej graczy :D
Kultura osobista (?:10): 10.10
Jak myślisz, powinniśmy Cię przyjąć? Jak tak, to daj 5-zdaniową wypowiedź:Tak ponieważ jestem osobą która już to  drugi raz pisze nie chce was "wyciulać". Jestem pomocą osobą to też dlatego piszę te podanie :D Przysięgam że będę wam pomagac ponieważ bardzo zależy mi natej randze i myślę że w końcu mi się uda na tym fajnym serwerze być moderatorem. To miało być tajemnicą ale ok. Byłem supportem MTA do kiedy nie skapli się mojego wieku ;x xd.
Akceptacja od razu! Jesteś pierwszą, która napisała najlepsze podanie. Oby tak dalej! - Prawa moderacyjne do 2 miesięcy.
//Adim129
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2016, 17:50:58 wysłana przez Adim129 »

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
mocy naszegry wataha-dahabiga-indaha playnewstories ppiz